foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 10 w Sieradzu uczestniczyła w XXII Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej Dzieci im. Olka Ruminkiewicza w dniach 17-18.03.2018 r. w Koninie. Jest to turniej poświęcony zamordowanemu uczniowi Szkoły Podstawowej nr 15 w Koninie. W dwudniowych zmaganiach bierze udział 16 drużyn z całej Polski. W tym roku naszym zawodnikom udało się zająć
II miejsce, co jest naprawdę bardzo dobrym wynikiem. Zawodnikami naszej drużyny byli: Michał Iwankiewicz, Filip Walkowski, Stanisław Deka, Aleksander Hejmanowski, Cyprian Pyrka, Łukasz Aleksandrowicz, Michał Przybył, Emilian Tyś, Bartosz Sołtysiak. Naszą „wspaniałą 9” do sukcesu poprowadził kapitan drużyny i NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU – Michał Iwankiewicz. Nauczycielem prowadzącym był Patryk Kurpisz.

Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.