foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

I miejsce  Współzawodnictwo Powiatowe Igrzysk Dzieci Dziewcząt  w roku szkolnym 2017/2018

I miejsce  Współzawodnictwo Powiatowe Igrzysk Dzieci Chłopców  w roku szkolnym 2017/2018

I miejsce  Współzawodnictwo Powiatowe Igrzysk Młodzieży Szkolnej Dziewcząt w roku szkolnym 2017/2018

V miejsce  Współzawodnictwo Powiatowe Igrzysk Młodzieży Szkolnej Chłopców w roku szkolnym 2017/2018

I miejsce we współzawodnictwie sportowym dziewcząt Rejonowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2018

III  miejsce we współzawodnictwie sportowym chłopców Rejonowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2018

III miejsce w klasyfikacji generalnej  Rejonowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2018

I miejsce we współzawodnictwie sportowym dziewcząt Rejonowych Igrzysk Dzieci 2018

I miejsce we współzawodnictwie sportowym chłopców Rejonowych Igrzysk Dzieci 2018

I miejsce w klasyfikacji generalnej  Rejonowych Igrzysk Dzieci 2018

 

  • Etap ogólnopolski

- I miejsce w I Ogólnopolskim Jesiennym Turnieju Piłki Nożnej – Biała 2017

Opiekun : Pan Patryk Kurpisz

-II miejsce w V Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej Szkół Podstawowych                             z okazji Narodowego Święta Niepodległości, opiekun: Pan Patryk Kurpisz

- I miejsce w III Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej „ Przyrów 2017” – opiekun Pan Patryk Kurpisz

- II miejsce w III Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej „ Przyrów 2017” w kategorii żak – opiekun Pan Patryk Kurpisz

-III miejsce w XXVII Międzynarodowym Turnieju Halowym w Piłce Nożnej – Warszawa – opiekun: Pan Patryk Kurpisz

  • Etap wojewódzki -   Klasy I – VI

- II miejsce w Finale Wojewódzkim w Badmintonie chłopców– Igrzyska Dzieci- opiekun: Pani Emilia Szczepańska

- III miejsce w Finale Wojewódzkim XIX Turniej Piłki Nożnej  „ Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” .

- V miejsce w Finale Wojewódzkim Piłki Nożnej Chłopców IGRZYSKADZIECI -0 opiekun Pan Patryk Kurpisz

  • III miejsce w Finale Wojewódzkim Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców , opiekun: Pan Wiesław Pietrasik
  • V miejsce w Finale Wojewódzkim Sztafet Pływackie Chłopców – opiekun Pan Wojciech Kula
  • V miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w Piłce Nożnej Chłopców- opiekun Pan Patryk Kurpisz

 

  • Etap międzypowiatowy - Klasy IV – VI
  • I miejsce w Półfinale Wojewódzkim Orlikowej Ligi Mistrzów klas IV – VI – opiekun Pan Patryk Kurpisz
  • - III miejsce w Finale Powiatowych Igrzysk Dzieci – Przełajowe Biegi Sztafetowe Chłopców- opiekun Pan Wiesław Pietrasik
  • I miejsce w Finale Wojewódzkim Sztafety Pływackie Chłopców – opiekun Pan Wojciech Kula
  • III miejsce w Finale Wojewódzkim Sztafety Pływackie Dziewcząt – opiekun Pani Bożena Jurczak
  • III miejsce w Półfinale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci Czwórbój LA Chłopców, opiekun : Pan Wiesław Pietrasik
  • I miejsce w Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w Piłce Nożnej Chłopców- opiekun Pan Patryk Kurpisz
  • IV miejsce w Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w Trójboju LA Dziewcząt – opiekun Pan Wiesław Pietrasik
  • II miejsce w Pólfinale Wojewódzkim w Badmintona Dziewcząt : opiekun Pani Emilia Szczepańska
  • IV miejsce Trójbóju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców – opiekun Pan Wiesław Pietrasik

- II miejsce w Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w mini Piłce Ręcznej Dziewcząt – opiekun: p. Bożena Jurczak

- III miejsce w Półfinale Wojewódzkim w Piłce Ręcznej Chłopców- opiekun Pan Wojciech Kula

- III miejsce  w Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w Szachach – opiekun Pani Emilia Szczepańska

 

Klasy VII, VIII i III gimnazjum

- Etap Międzypowiatowy

 

  • III miejsce w Półfinale Wojewódzkim IMSZ w Piłce ręcznej dziewcząt – opiekun Pan Zbigniew Nowak
  • I miejsce w Półfinale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci Sztafet Pływackich Chłopców – opiekun: Pani Blanka Przybył
  • II miejsce w Półfinale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci Sztafet Pływackich Dziewcząt – opiekun: Pani Blanka Przybył
  • III miejsce w Półfinale Wojewódzkich IMS Ligi LA Chłopców , opiekun Pani Blanka Przybył
  • I miejsce w Półfinale LA Dziewcząt : opiekun Pani Violetta Ślęzak
  • II miejsce w Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Plażowej Siatkowej Chłopców – opiekun Pan Michał Cieślak
  • III miejsce w Półfinale Wojewódzkim IMSz w Szachach – opiekun Pani Emilia Szczepańska
  • III miejsce w Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Plażowej Siatkowej Dziewcząt – opiekun Pan Michał Cieślak
  • III miejsce w Półfinale Wojewódzkim IMSz w Piłce Siatkowej  Dziewcząt – opiekun: Pan Michał Cieślak

 

 Etap Wojewódzki

  • IX miejsce w Finale Wojewódzkim Szkolnej Drużynowej Ligi LA Dziewcząt IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ.
  • V miejsce w Finale Wojewódzkim Piłki Siatkowej Chłopców IMS 2019.
  • VIII miejsce w Półfinale LA Dziewcząt : opiekun Pani Violetta Ślęzak
  • V miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Plażowej Siatkowej Chłopców – opiekun Pan Michał Cieślak

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.