W dniu 22.09.2017 r. reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 10 w Sieradzu uczestniczyła w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej w Białej. W turnieju wzięło udział 6 drużyn: SP 8 Kalisz, Sp 1 Sieradz, SP 10 Sieradz, SP Ostrowia, SP Czastary oraz  SP Biała. Zawody rozgrywane były systemem każdy z każdym. Nasza reprezentacja w cały turnieju nie przegrała żadnego meczu i tym samym wygrała cały turniej. Najlepszym strzelcem turnieju został Igor Jatczak strzelając 6 bramek. Na wyróżnienie również zasługuje postawa Jakuba Orzechowskiego, który wielokrotnie uratował swój zespół od straty gola. Dzięki niemu SP 10 straciło najmniej bramek w zawodach.

SP1 – SP10                    2:2,
SP Czastary – SP 10       0:2,
SP Ostrowia – SP 10       0:1,
SP 8 Kalisz – SP 10        1:1,
SP Białą – SP 10             0:6.

Skład drużyny:
Jakub Orzechowski, Bartosz Krakowski, Igor Jatczak, Franciszek Ulas,Filip Kaczmarek, Bartosz Borowiecki, Paweł Lisiecki, Kacper Kryściak, Karol Hałubiec, Jeziorny Szymon