foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Osiągnięcia sportowe uczniów

 

  • Etap miejski/ rejonowy – Klasy I-VI
  • I miejsce w Rejonowych Igrzyskach Dzieci 2020 w mini piłce nożnej chłopców - opiekun: Pan Patryk Kurpisz
  • I miejsce w Rejonowych Igrzyskach Dzieci 2020 w tenisie stołowym dziewcząt – opiekun: Pani Blanka Przybył
  • II miejsce w Rejonowych Igrzyskach Dzieci 2020 w Unihokeju chłopców - opiekun: Pan Patryk Kurpisz

 

  • Etap powiatowy - klasy IV – VI

 

  • I miejsce w Finale Powiatowych Igrzysk Dzieci – Przełajowe Biegi Sztafetowe Chłopców- opiekun Pan Wiesław Pietrasik
  • I miejsce w Finale Powiatowych Igrzysk Dzieci – Biegi Przełajowe Chłopców- opiekun Pan Wiesław Pietrasik
  • I miejsce w Finale Powiatowych Igrzysk Dzieci – Biegi Przełajowe Dziewcząt opiekun Pani Violetta Ślęza
  • III miejsce w Finale Powiatowych Igrzysk Dzieci – Przełajowe Biegi Sztafetowe dziewcząt- opiekun Pani Violetta Ślęzak

 

  • Etap międzypowiatowy - Klasy IV – VI
  • - I miejsce w Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci – Przełajowe Biegi Sztafetowe Chłopców- opiekun Pan Wiesław Pietrasik

 

  • Etap Wojewódzki KlASY VII - VIII
  • IV miejsce – w Finale Wojewódzkim Drużynowe Biegi Przełajowe Dziewcząt- opiekun: Pani Violetta Ślęzak
  • VIII miejsce – w Finale Wojewódzkim Drużynowe Biegi Przełajowe Chłopców- opiekun: Pan Wiesław Pietrasik
  • Etap miejski/ rejonowy klas VII - VIII
  • I miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej 2020 w piłce nożnej chłopców – opiekun: Pan Patryk Kurpisz
  • I miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej 2020 w piłce

     ręcznej dziewcząt – opiekun Pan Zbigniew Nowak

  • I  miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży szkolnej w piłce ręcznej chłopców -opiekun: Pan Patryk Kurpisz
  • III miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej 2020 w tenisie stołowym chłopców – opiekun: Pani Blanka Przybył
  • III miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej 2020 w piłce nożnej dziewcząt – opiekun: Pan Patryk Kurpisz

 

  • Etap Powiatowy
  • I miejsce w Finale Powiatowych IMS – Przełajowe Biegi Sztafetowe  Chłopców – opiekun Pan Wiesław Pietrasik
  • I miejsce w Finale Powiatowych IMS – Biegi Przełajowe Chłopców – opiekun Pan Wiesław Pietrasik
  • II miejsce w Finale Powiatowych Igrzysk Młodzieży – Przełajowe Biegi Sztafetowe dziewcząt- opiekun Pani Violetta Ślęzak
  • I miejsce w Finale Powiatowych Igrzysk Młodzieży w Badmintonie opiekun Pani Emilia Szczepańska
  • I miejsce w Finale Powiatowych Igrzysk Młodzieży w piłce nożnej chłopców – opiekun: Pan Patryk Kurpisz

 

  • Etap Międzyszkolny
  • I miejsce w Półfinale Wojewódzkich Sztafetowych Biegów Przełajowych Chłopców IMS – opiekun Pan Wiesław Pietrasik

 

  • Etap Wojewódzki Klasy VII – VIII
  • II miejsce w Finale Wojewódzkim Sztafetowych Biegów Przełajowych Chłopców. – opiekun: Pan Wiesław Pietrasik
  • III miejsce w Finale Wojewódzkim – Drużynowe Biegi Przełajowe Chłopców- opiekun: Wiesław Pietrasik

 

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.