Finał Województwa Łódzkiego w Pływaniu

W dniu 04.11.2021 odbyły się w Sieradzu Półfinały Wojewódzkie Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Igrzyska Dzieci w pływaniu. W obu kategoriach wiekowych zarówno dziewczęta jak i chłopcy zajęli
I miejsca awansując równocześnie do Finału Wojewódzkiego. Zawody finałowe odbył się 10.11.2021 w Skierniewicach.

Wyniki Finału Województwa Łódzkiego:

Igrzyska Dzieci dziewczynki V m-ce

Bugajska Maja, Derkacz Hanna, Dominiak Zuzanna, Kołodziej Urszula, Małecka Marta, Wawrzyniak Hanna, Bińkowska Joanna
 Igrzyska Dzieci chłopcy V m-ce

Bobrowski Michał, Jarmuszkiewicz Michał, Kurek Artur, Szewczyk Szymon, Wawrzyniak Borys, Wawrzyniak Olaf, Jastrzębski Adam, Plichta Filip, Kapturkiewicz Rafał.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej dziewczynki  IV m-ce

Kiczyńska Tamara, Klimczak Julia, Królak Kinga, Kubacka Julia, Kurek Magdalena , Piekarek Oliwia, Szamotuła Aleksandra, Zaskórska Oliwia.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej chłopcy  IV m-ce

Ulas Antoni  Dobras Marcel  Gajdziński Szymon , Kowalski Szymon, Sołtysiak Bartosz,  Trojanowski Jakub, Bińkowski Maciej.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW.