foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

8 kwietnia br. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Zdrowia.

Z tej okazji uczniowie Samorządu Szkolnego wraz z opiekunami przygotowali kilka atrakcji mających na celu uczcić ten dzień. Dzień zapoczątkowała audycja, której głównym założeniem było zwrócenie uwagi na najważniejsze zasady zdrowego stylu życia. Nasi najmłodsi uczniowie z klas I – III przygotowywali pracę plastyczną pt. Zdrowy Talerz, która następnie stanowiła dekorację w głównym holu naszej szkoły. Ponadto uczniowie klas 4-6 brali udział w zawodach sportowych, które promowały jedną z zasad zdrowego stylu życia czyli aktywność fizyczną. Nie zabrakło również przekąsek w postaci zdrowych słodkości oraz soków warzywno-owocowych przygotowanych przez uczniów Samorządu Szkolnego.

Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.