foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

21 Listopada obchodziliśmy w naszej szkole " Dzień Życzliwości". Na dobry początek dnia obdarowywaliśmy wszystkich wchodzących do szkoły cukiereczkami i symbolicznymi buźkami. Przerwy przebiegały w rytm muzyki i śpiewu. Uczniowie częstowali swoich kolegów słodkościami i zdrowym jedzonkiem.
Nasi najmłodsi uczniowie mogli potańczyć podczas przerw ze starszymi uczniami. Zorganizowaliśmy również "Kącik malowania twarzy", który cieszył się ogromnym powodzeniem. Uczniowie brali udział w licznych konkursach, gdzie mogli wygrać słodkości i inne nagrody. W szkole pochowano również malutkie prezenciki, szczęśliwy znalazca stawał się jego posiadaczem.
 Uczniowie rozdawali również życzliwe życzenia, które trafiły do wcześniej wystawionej skrzyni.


Rozstrzygnięto w tym dniu również dwa konkursy.
 Pierwsze miejsce dla najfajniej przebranej klasy zdobyła klasa 4f  i otrzymała 200 zł nagrody, natomiast konkurs na najpiękniejsze  hasło na " Dzień Życzliwości" tj: "Życzliwość nie boli-wychodzi z Twojej woli "wygrała klasa 8d, zdobywając również 200 zł nagrody.
W tym dniu przyznano również dwie statuetki za okazaną pomoc i życzliwość wobec kolegi. Tytuł ten trafił do Gabriela Walczaka z klasy  8f oraz Piotra Krawczyka z klasy 4e.
Dla wielu był to dzień pełen wrażeń, uśmiechu i dobrej zabawy.

Copyright © 2022 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.