Documaster Campus - logowanie

26 września obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków. Z tej okazji nauczyciele języka angielskiego, niemieckiego, religii oraz muzyki zorganizowali dla swoich podopiecznych szereg niespodzianek.

Na lekcjach religii uczniowie zapoznawali się z tekstem modlitw w innych językach europejskich, a na muzyce śpiewali zagraniczne utwory, np. "My heart will go on" (Celine Dion) czy "Shallow" (Lady Gaga i Bradley Cooper).

Na świetlicy natomiast, powstały piękne napisy powitalne w języku niemieckim, angielskim, włoskim i hiszpańskim wykonane z kolorowego papieru i bibuły.

Oprócz tego na każdej przerwie można było wziąć udział w konkursie wiedzowym, w którym, na każdego kto udzielił poprawnej odpowiedzi czekała miła niespodzianka.

Wszyscy świetnie się bawili. Dzięki obchodom Europejskiego Dnia Języków uczniowie uświadomili sobie jak ważna jest nauka języków obcych.

Movie Maker: Kopia DZIEŃ JĘZYKÓW EUROPEJSKIC

1192542
W zeszłym tygodniu
W zeszłym miesiącu
1192542

Your IP: 18.205.176.85
2019-11-18 02:13

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.