Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Pandemia  znacząco wpłynęła na zmianę  organizacji rozpoczęcia nowego  roku szkolnego 2020/2021. W naszej szkole odbyło się tylko uroczyste powitanie klas pierwszych, w którym uczestniczyli: dyrekcja szkoły, zaproszeni goście, wychowawcy, rodzice oraz nasi najmłodsi uczniowie, dla których był to jeden z najważniejszych dni w życiu.
Pani Dyrektor Helena Rajewska serdecznie  przywitała tegorocznych pierwszoklasistów. W swym przemówieniu omówiła krótko  zasady bezpieczeństwa epidemicznego oraz życzyła  zgromadzonym uczniom, by jak najlepiej czuli się w naszej szkole i osiągnęli w niej wiele sukcesów.
Równie życzliwe słowa skierował do uczniów klas pierwszych Prezydent  Miasta Sieradza – Paweł  Osiewała.
Po przemówieniach odbyła się część artystyczna przygotowana przez  panie:  Beatę Pastusiak, Annę Sekulską,  Katarzynę Wojtysiak i Małgorzatę Mordak.  Jej myśl przewodnia brzmiała: „Marzenia mają wielką moc”. Wzięli w niej udział uczniowie z klasy 2 oraz ich starsze koleżanki z klasy 6 a i 7 g. Celem krótkiej inscenizacji było podkreślenie roli  naszej szkoły - miejsca, w którym zaczynają się spełniać nasze marzenia. Podobnie jak w roku ubiegłym Pani Dyrektor Helena Rajewska, przecinając wstęgę,  dokonała oficjalnego rozpoczęcia nowego roku szkolnego.
Po zakończeniu uroczystości uczniowie wraz ze swymi wychowawcami udali się do wyznaczonych klas.
I tak rozpoczął się nowy rok szkolny 2020/2021!
Życzymy wszystkim uczniom naszej szkoły, aby mieli  odwagę marzyć i rozwijać swoje talenty! Zawsze bądźcie sobą! Uśmiechajcie się do siebie! Dobrze czujcie się w swoich klasach i sprawcie, by nasza szkoła stała się miejscem, do którego każdy z nas będzie chciał wracać!

W zeszłym tygodniu
W zeszłym miesiącu
19615

Your IP: 3.235.60.144
2021-07-24 03:45

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.