foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Nasz Facebook

 

W ubiegłym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły z zapałem włączyli się do akcji zbierania plastikowych nakrętek z butelek po napojach, sokach i chemii gospodarczej. Udało nam się uzbierać 90 kg surowca.
17 września 2021 r. nakrętki zostały przekazane rodzinie 5-miesięcznego Miłoszka. Maluszek urodził się z poważną wadą serduszka i czeka go seria kosztownych operacji za granicą. Uzbierane przez naszych uczniów nakrętki trafią do recyklingu, a uzyskane w ten sposób pieniądze  pomogą rodzicom chłopca w zgromadzeniu odpowiedniej kwoty na leczenie.
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do naszej „nakrętkowej akcji” i jednocześnie zachęcamy uczniów i ich rodziców do kolejnych zbiórek.
Już od poniedziałku, 20 września 2021 r. wznawiamy akcję. Prosimy: nie wyrzucajcie nakrętek! Zbierajcie je i przynoście do szkoły! Każda ilość jest cenna! Plastikowe nakrętki są małe, lekkie i w pojedynkę niewiele znaczą. Mogą jednak pomóc, gdy będzie ich dużo.
Pamiętajmy! Zbierając nakrętki pomagamy innym i chronimy środowisko!

Copyright © 2022 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.