W związku z obchodami Dnia Języków Obcych Samorząd Szkolny zorganizował quiz dla uczniów naszej szkoły. To międzynarodowe święto, ustanowione z inicjatywy Rady Europy w 2001 roku, jest corocznie celebrowane w całej Europie. Pierwsza edycja Europejskiego Dnia Języków, zorganizowana  przez Radę Europy oraz Unię Europejską, odniosła ogromny sukces, wzbudzając zainteresowanie milionów ludzi. My też postanowiliśmy uczcić ten dzień. Przedstawiciele Samorządu zadbali o odpowiednią stylizację nawiązującą tematycznie do reprezentowania jednego z krajów europejskich. Uczniowie chętnie odpowiadali na pytania  dotyczące tych krajów i języków obcych. Poprawne odpowiedzi zostały nagrodzone słodkim upominkiem. Włączenie się w obchody Europejskiego Dnia Języków było doskonałą okazją nie tylko do  poszerzenia wiedzy o otaczającym nas świecie, promocji różnorodności kulturowej i językowej, ale również do propagowania nauki języków obcych.