foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Nasz Facebook

 

W dniu 19 listopada w naszej szkole odbył się Dzień Życzliwości. Tego Dnia wszyscy uczniowie i nauczyciele przybyli do szkoły w słonecznych strojach i świetnych humorach. Wchodzących witano cukierkiem i miłym słowem. Następnie delegacje klas składały uczniom i nauczycielom życzenia. Życzliwym słowem podzieliliśmy się również z mieszkańcami miasta podczas wizyty w Naszym Radio.

Pani Dyrektor Helena Rajewska wręczyła dyplomy oraz drobne upominki najżyczliwszym uczniom wybranym podczas klasowych plebiscytów. Chętni uczniowie z klas starszych przygotowali grafiki, które były prezentowane na szkolnych monitorach. Natomiast młodsze dzieci przygotowały kolorowe kartki, którymi obdarowaliśmy mieszkańców naszego miasta. Ponadto w Dniu Życzliwości rozdawane były życzliwe życzenia oraz wykonywano życzliwe zadania. Uczniowie klas młodszych podczas przerw wesoło bawili się przy muzyce.

Copyright © 2022 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.