foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Nasz Facebook

 

W listopadzie 2022 roku został przeprowadzony w nasze szkole Konkurs Plastyczny pt. „Ratujmy naszą Ziemię”.
Celem konkursu było podnoszenie świadomości ekologicznej wśród uczniów  w zakresie prawidłowego postępowania z odpadami w różnej postaci, podejmowanie działań mających na celu przeciwdziałanie zmianom klimatu, zanieczyszczeniom i innym zagrożeniom.
W konkursie plastycznym wzięli udział uczniowie kl. IV - VIII, którzy wykazali się dużą inwencją twórczą, wrażliwością na piękno przyrody oraz znajomością problemów ekologicznych. Nad przygotowaniem i przebiegiem konkursu czuwała pani Elżbieta Stępień we współpracy  z panią Martą Bartkowiak.

Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe. 
Składamy gratulacje laureatom oraz wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie.

Wyniki konkursu:

I miejsce- Magdalena Roman z kl. 7a,  Karolina Cieślak z kl. 7a, Marcin Sobczak z kl. 8e

II miejsce- Michał Klimczak z kl. 6f, Piotr Ignasiak z kl. 7a, Igor Siekierski z kl. 6f, 

III miejsce- Szymon Szewczyk z kl. 7a, Filip Ryl z kl. 7b, Klaudia Królikowska z kl. 6e


Wyróżnienia otrzymali:

Wojciech Grudzień z kl. 7a, Lena Ławniczak z kl. 6d, Anna Belka z kl. 5e, Igor Bartosik z kl. 6b, Julia Chycka z kl. 5e, Zuzanna Grdeń z kl. 6b, Zuzanna Agaciak z kl. 4b, Zofia Nowak z kl. 4c, Nadia Pawelec z kl. 5b, Katarzyna Banaszak z kl. 7a, Krystian Jamrozy z kl. 8e, Zofia Kacprzak z kl. 5e, Roman Prysiaziuk z kl. 6e, Julia Grabowska z kl. 6b, Magdalena Bolkowska z kl. 7b, Maja Grzegorska z kl. 4b, Mikołaj Brzozowski z kl. 8h, Antoni Kolasa z kl. 4a, Kacper Focht z kl. 7b, Adrian Nowak z kl. 8e

 

Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.