28.02.2019 w Bibliotece Pedagogicznej w Sieradzu odbył się konkurs powiatowy w ramach II etapu IV Ogólnopolskiego Konkursu „Wielka Liga Czytelników” objętego honorowym patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej i Instytutu Książki. Celem konkursu jest promowanie: czytelnictwa, edukacja, kulturalna rozrywka, integracja międzypokoleniowa, mądre spędzanie czasu wolnego, szacunek, odpowiedzialność.
Uczniowie naszej szkoły: Iga Jadwiszczak kl.VID, Franciszek Gajda kl. VB, Oliwier Szcześ kl.VA wygrali eliminacje powiatowe w swojej grupie wiekowej i zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego. Gabriela Nowak z kl. IVD i Michał Bobrowski z kl. IIC zajęli drugie miejsce wśród klas I-IV. Gratulujemy i trzymamy kciuki za etap wojewódzki.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.