Biblioteka szkolna w ramach Wewnątrzszkolnego Systemu Doradztwa Zawodowego zorganizowała konkurs – „Zawody, które widzę z okien mojej szkoły”. Konkurs adresowany do uczniów klas IV,V i  VI, był próbą poetyckiego wyrażenia skojarzeń dotyczących zawodów, których przedstawicieli można zauważyć przy pracy z okien szkoły. Uczniowie w wierszach śmiało i z poczuciem humoru wyrazili swoje rozproszone myśli o różnych profesjach. Z całą pewnością wymagało to pomysłowości, zarówno od najmłodszych uczestników konkursu, jak i najstarszych.

Jury konkursowe w składzie: p. Jolanta Jachowicz i p. Dorota Lasota, po analizie i ocenie zgłoszonych do konkursu wierszy, postanowiło przyznać nagrodę główną – Zuzannie Pokornowskiej z klasy 6e, natomiast wyróżnienia otrzymali uczniowie klasy 4b: Adrian Mikołajczyk i Filip Weszczak.

W dniu 27 marca 2019r. uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali z rąk p. dyr. Heleny Rajewskiej nagrody i podziękowania.

Wszystkim gratulujemy!

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.