foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe 2018/2019

  • Laureat – Anna Kacprzak III a G - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z WOS – opiekun: Pan Lesław Kacprzak
  • Laureat – Albert Wojtyniak III a - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki – opiekun: Pani Danuta Kałuziak
  • Laureat – Krzysztof Banaszak kl. VIII c - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego– opiekun: Pani Ewa Lipiec
  • Finalista – Albert Wojtyniak kl. III a - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z WOS – opiekun : Pan Lesław Kacprzak
  • Finalista – Klaudia Kulawiak kl. III b G- Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego – opiekun: Pani Urszula Michalska
  • Finalista – Oliwia Szymonik kl. VIII c - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego – opiekun : Pani Ewa Lipiec
  • Finalista – Mateusz Krawczyk kl. VIII c - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego– opiekun: Pani Rwa Lipiec
  • Finalista – Martyna Janusz kl. VIII e Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego – opiekun Pani Ewa Lipiec
  • Finalista – Anna Kuśnierz kl. VIII d Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego – opiekun Pani Agnieszka Bobrowska
  • Finalista – Tymon Wojtyniak kl. VII d Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego – opiekun Pani Agnieszka Bobrowska
  • Finalista – Franciszek Oleśniewicz kl. VII c Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego – opiekun Pani Jolanta Pacholak

 Wojewódzkie Konkursy Tematyczne

 

Wojewódzki Konkurs Filozofii Klasycznej „ W poszukiwaniu prawdy o człowieku” – opiekun: Pani Urszula Michalska

Laureaci: – Aleksandra Fraszczyńska kl. III e G

                  - Klaudia Kulawiak kl. III b

                 - Oliwia Machlańska kl. III e

                  - Maja Owczarek kl. III e

                  - Weronika Wojnowicz kl. III e

 

  • Wojewódzki konkurs matematyczny „ Matematyka moja pasja”;
  • Finalista – Julia Grobelna kl. VIII b – opiekun: Pan Przemysław Derdak
  • Finalista – Albert Wojtyniak kl. III a G – opiekun: Pani Danuta Kałuziak

 

  • Wojewódzki Konkurs Plastyczny „ W stulecie niepodległości” – III miejsce – Alicja Marciniak kl. 6e opiekun : Pani Wiesława Tobiasz
  • Międzypowiatowe Potyczki Matematyczne 2019

 

  • miejsce Martyna Bartosik 4b - opiekun p. Renata Młyńczyk
  • miejsce Franciszek Gajda 5b opiekun p. Renata Młyńczyk
  • miejsce Jakub Piotrowski 8d   opiekun p. Aneta Nawrocka-Plesiak
  • III miejsce Weronika Dzikowska kl.III b G – opiekun Helena Rajewska

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.