foto1
foto1
foto1
foto1

W dniu 10 października 2019 r. w Burzeninie odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe.
Dziewczęta starsze zajęły pierwsze miejsce a młodsze drugie. W grupie starszej dziewcząt pobiegły:Janiak Maja, Podsiadła Maja, Prajs Gabriela, Sołtysiak Magdalena, Szoka Iga, Dubiak Magdalena, Dudkowska Maja Dudkowska Weronika, Mizerska Nikola, Czupryniak Aleksandra, Janiak Julia. Grupę młodszą reprezentowały dziewczęta: Jagoda Aleksandra, Banaszczyk Maria, Łatkowska Oliwia, Krakowska Kinga, Kiczyńska Tamara, Kubacka Julia, Grobelna Anna, Rajnert Nikola i Nastarowicz Iga

Opiekunem grup dziewcząt była Violetta Ślęzak.

Chłopcy młodsi zajęli 1 miejsce i wystąpili w następującym składzie: Cieślak Szymon 6e, Hejmanowski Aleksander 6h, Iwankiewicz Michał 6h, Krakowski Jakub 5b, Sikorski Igor 5g, Sołtysiak Bartosz 6b, Tyś Emilian 5d, Walkowski Filip 6c.
Chłopcy starsi również zajęli pierwsze miejsce i wystąpili w składzie:Jankowski Michał 8a, Czyż Brian 7c, Hałubiec Karol 8c, Kaźmierczak Maksymilian 8b, Wojtal Maciej 7e, Borawski Jakub 7e, Jakiel Patryk 7b, Bielecki Bartosz, Lisiecki Paweł 8a, Jatczak Igor 8d.
Zwycięskie drużyny otrzymały medale i puchary oraz awansowały do zawodów  międzypowiatowych.
Opiekunem drużyn chłopców był Wiesław Pietrasik.

Życzymy naszym sportowcom dalszych sukcesów.