foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

W dniu 23 października na stadionie MOSIR-u w Sieradzu odbyły się Finały Wojewódzkie w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Reprezentaci naszej szkoły wystąpili w dwóch kategoriach wiekowych. Chłopcy młodsi rywalizowali z 12 najlepszymi szkołami w województwie i zajęli 6 miejsce. Wystąpili w następującym składzie: Michał Iwankiewicz kl.6h, Jakub Krakowski kl. 5b, Igor Sikorski kl. 5g, Aleksander Hejmanowski kl. 6a, Bartosz Sołtysiak kl.6b, Emilian Tyś kl. 5d, Filip Walkowski kl. 6c, Mateusz Wojnowicz kl. 5f.
W kategorii chłopców starszych nasza szkoła osiągnęła duży sukces zajmując w województwie 2 miejsce. Drużyna wystąpiła w następującym składzie: Bartosz Bielecki kl. 8b, Brian Czyż kl. 7c, Karol Hałubiec kl.8c, Patryk Jakiel kl. 7b, Maksymilian Kaźmierczak kl 8b, Paweł Lisiecki kl.8a, Maciej Wojtal kl. 7e, Jakub Borawski kl. 7e, Szymon Jeziorny kl. 8b, Igor Jatczak kl 8d.
Gratulujemy.Opiekunem drużyn był Wiesław Pietrasik. 

 

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.