foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Nasz Facebook

 

W sobotę, 1 października 2022 roku - po raz pierwszy w naszej szkole - odbył się Dzień Integracji Klas Pierwszych. Ta wyjątkowa impreza była świetną okazją do umocnienia nowych znajomości nawiązanych wśród najmłodszych uczniów naszej szkoły.

Spotkanie rozpoczęło się oryginalnymi okrzykami wykonanymi przez poszczególne zespoły klasowe. Następnie Pierwszaki zaprezentowały najważniejsze zasady kodeksu klasowego umieszczone na przygotowanych wcześniej plakatach.

Główna i najważniejsza część Dnia Integracji to udział uczniów  w zawodach sportowych i zabawach ruchowych. Wśród nich znalazły się m.in.: wyścigi w workach, przeciąganie liny, bieg przez płotki czy – wzbudzające wiele emocji - szybkie ubieranie się i zawiązywanie butów.

Na każdej dobrej imprezie nie może zabraknąć tańca. I nie zabrakło! Nasi najmłodsi uczniowie, z niespotykanym wyczuciem rytmu i zaangażowaniem, zatańczyli porywającą „belgijkę”.

Wszystkie dzieci spisały się na medal! I nie tylko one. Medal należy się również ich rodzicom. To oni najpierw z pasją kibicowali swoim pociechom, a później przygotowali dla nich kiełbaski z grilla i pieczony chlebek.

Było mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy. Uczniowie, a przy okazji też ich rodzice, mogli lepiej się poznać i miło spędzić czas w swoim szkolnym gronie.

 

Copyright © 2023 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.